• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VWMania (3 opinie)

VWMANIA - tę  nazwę znają chyba wszyscy miłośnicy aut z grupy VAG w Polsce a pewnie i za granicą. Tegoroczna edycja tej kultowej w wielu kręgach imprezy odbędzie się już po raz siedemnasty! Od piątku  31 lipca do niedzieli  2 sierpnia na lotnisku w Pruszczu Gdańskim będziecie mogli doświadczyć całej masy niezapomnianych atrakcji.

Zawody Car Audio, podzielone na kilka kategorii konkursy Show & Shine, drift taxi, stunt motocyklowy czy wyścigi na dystansie 1/4 mili - to tylko niektóre z przewidzianych niespodzianek. Krótko mówiąc, na VWMANI każdy znajdzie coś dla siebie i nie ma mowy o żadnej nudzie!

Podobnie jak w roku ubiegłym piątkowy wieczór będzie należał do tych pieczołowicie wyselekcjonowanych perełek, które spotkają się na specjalnie dla nich zorganizowanym spotkaniu na na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria w centrum Pruszcza Gdańskiego. VIP Before Party będzie tłem dla profesjonalnej sesji zdjęciowej realizowanej na grodzie. Dodatkowo spośród tej wybranej grupy wyłonione zostanie auto, które otrzyma tytuł Auta sezonu VWManii 2015.

Wieczorem pod eskortą policji uczestnicy spotkania na Faktorii przejadą w uroczystej paradzie przez miasto, prowadzącej na teren lotniska, gdzie już bawić się będą rzesze fanów niemieckiej marki. Wieczorem zabawę rozkręci aż ośmiu DJ-ów, w tym znani i lubiani TAITO czy Adam De Great. 

Fantastyczni ludzie, oryginalne  auta, wspaniałe atrakcje. A to wszystko przy dźwiękach super muzyki - nie można tego przegapić!  

Zaznaczcie sobie ten wyjątkowy weekend w kalendarzu - 31 lipca-2 sierpnia, teren lotniska Aeroklubu w Pruszczu Gdańskim
Tradycyjnie  imprezę  wspierają największe firmy motoryzacyjne oraz media. Patronat nad impreza objęli   Marszałek Województwa Pomorskiego  oraz Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański.
 
Sponsorzy: Dealer Volkswagena Plichta, NGK, Sofima Filter, UFI Filters, Metelli, Łomża, Nissens, Walker, Delphi, Monroe, Tomex, Liqui Moly, Vtech.

Patronat Medialny:
VW Trends, trójmiasto.pl,  Magazyn GT, Magazyn KMh, Radio Eska, Pruszcz.com
 
VWMania 2015 17 Edycja
Termin: 31.07-02.08.2015
Ilość samochodów: około 2 000 sztuk
Ilość osób zwiedzających: około 10 000 osób
Teren: Lotnisko w Pruszczu Gdańskim, Faktoria w Pruszczu Gdańskim
Od wielu lat największy zlot fanów grupy VAG w Polsce.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wjazd na teren imprezy wynosi:
70 zł - samochód wraz z kierowcą w przedsprzedaży do 12.07.2015
80 zł - samochód wraz z kierowcą w dniu rozpoczęcia imprezy (dla klubowiczów Stowarzyszenia Volkswagen Klub Polska, którzy mają opłaconą składkę na rok 2015 wjazd za darmo)
osoby wchodzące oraz pasażerowie - 20 zł
UWAGA: W przypadku zgubienia lub zerwania opaski, automatycznie traci się prawo do ponownego wejścia na teren imprezy.
Dzieci do lat 10 – wchodzą za darmo
Inne opłaty
Na terenie zlotu będzie też wystawiony Sklep z Gadżetami Zlotowymi: koszulkami, kapeluszami, flagami itd
Możliwość skorzystania z alkomatu - 5 zł (bedzie dostępny na bramie wjazdowej)
Pomiar na hamowni – 70 zł
Taxi Drift, jeden przejazd - ok. 50 zł
Istnieje możliwość wynajęcia TOITOI-a w cenie 160 zł (zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorami: biuro@vwmania.pl)
Na terenie imprezy będzie dostępny prysznic - 5 zł
Laweta - Istnieje możliwość przyjechania ale z zastrzeżeniem, że na terenie zlotu laweta lub autolaweta ( chyba że auto z grupy VAG), nie będzie mogła przebywać dłużej niż 1h. Specjalnie do tego przygotowany zostanie niestrzeżony parking techniczny, na którym po rozładowaniu auta, będzie można je zostawić bez dodatkowej opłaty. Kaucja za wjazd w celu rozładowania auta wynosi 200 zł. W przypadku nie wyjechania w określonym czasie kaucja przepada, a sprzęt zostanie usunięty na koszt właściciela: 500 zł.
Przyczepa Kempingowa - 30 zł
Zapraszamy wszystkie auta z grupy Volkswagen

Opinie (3)

 • Tylko policji tam brakuje. (1)

  Tyle dowodów co by zabrali huhuuu...

  • 4 2

  • Hej

   Lotnisko w Pruszczu to nie droga publiczna .Tam nie obowiązują przepisy ruchu drogowego.

   • 1 0

 • spend chołoty i buractwa

  ot cała prawda , gowniażeria najebana bez jakiejkolwiek kontorli,przyjechać rozklekotaną "trójką" w dieslu i napier... muze z trzeszczących głośników i jeszcze ta zje... mie3jscówka w środku pola w upalne lato - jedna wielka kaszubsko-buraczana bajka.

  • 6 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Najczęściej czytane