• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wielka wyprzedaż w TNC Iveco Gdańsk

W Iveco TNC rabaty sięgają nawet 33 tys. zł (21.08.2019).
W Iveco TNC rabaty sięgają nawet 33 tys. zł (21.08.2019). fot. Iveco TNC

Szukasz samochodu użytkowego w korzystnej cenie? Koniecznie sprawdź ofertę trójmiejskiego przedstawiciela marki Iveco - Truck Nord Center. Dealer już teraz rozpoczął wietrzenie swoich magazynów i oferuje bardzo atrakcyjne rabaty na nowe samochody, ale również na serwis i części. O szczegółach promocji opowiedziała Agata Nosek.Michał Jelionek: Zazwyczaj dealerzy kuszą atrakcyjnymi rabatami pod koniec roku. W waszym salonie wyprzedaż rozpoczęła się zdecydowanie szybciej.

Agata Nosek: Staramy się wyprzedzać konkurencję na każdym kroku. W promocyjnych cenach oferujemy wszystkie samochody użytkowe i dostawcze, gamy lekkiej i średniej, włącznie z rocznikiem 2019. Zainteresowanie mogą wzbudzać zarówno nowe samochody produkowane na zamówienie, które w pełni dopasujemy do wymagań naszych klientów, jak i te dostępne od ręki z oferty Order & Drive. To samochody nowe, gotowe do pracy, czekające na pierwszego właściciela pod salonem.

Jest w czym wybierać. Ile aktualnie egzemplarzy Iveco dostępnych od ręki objętych jest promocją?

Zdecydowanie tak, wybór jest naprawdę duży. Na naszym placu stoi około 30 pojazdów, które tylko czekają na swojego pierwszego właściciela. Wystarczy przyjść do naszego salonu, a nasi doradcy pomogą wybrać pojazd, który spełni wszystkie oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak duże rabaty może wynegocjować klient?

Tak naprawdę wiele zależy od konfiguracji pojazdu, a możliwości jest przecież nieskończenie wiele. Niemniej jednak klienci zainteresowani zakupem samochodów z rocznika 2019 mogą liczyć na rabaty sięgające nawet 33 tys. zł netto.

Promocyjnymi cenami objęte są pojazdy w różnych konfiguracjach.
Promocyjnymi cenami objęte są pojazdy w różnych konfiguracjach. fot. Iveco TNC
Na jakie profity - oprócz oczywiście atrakcyjnej ceny - może liczyć klient?

Każdy klient, który kupi u nas samochód otrzyma nie tylko użyteczny upominek, ale również atrakcyjny, 15-proc. rabat na korzystanie z usług naszego serwisu oraz 12 proc. zniżki na zakup części. Wierzymy, że podstawą udanej transakcji są dobre relacje, zwłaszcza długoterminowe.

W jakich konfiguracjach czy też zabudowach dostępne są auta z wyprzedaży?

W każdej możliwej. Od furgonów, które czekają na nowych właścicieli na naszym placu, poprzez samochody z oferty Order & Drive, czyli gotowe do pracy kontenery, skrzynie z plandekami, czy wywrotki, po podwozia, które modyfikujemy na specjalne życzenie klienta. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, i to na najwyższym poziomie.

Iveco TNC to nie tylko sprzedaż aut, to również serwis na wysokim poziomie. Czy tutaj również klient może liczyć na atrakcyjne ceny?

Oczywiście. Zawsze działamy prężnie i staramy się dopasowywać do potrzeb naszych klientów. Obecnie zachęcamy do skorzystania z ośmiu promocji na części i usługi. To m.in. wymiana tarcz i klocków hamulcowych z przodu za 821 zł netto, przegląd klimatyzacji z dezynfekcją i wymianą filtra kabinowego za 299 zł netto czy wymiana filtra paliwa (bez AdBlue) za 86 zł netto. Każda z promocji zawiera cenę nie tylko usługi, ale i części.

Zapraszamy do naszego salonu zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 54 , w sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy.

PROMOCJE W IVECO TNC

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

Pomorska Giełda Modeli Samochów
zlot
maj 28
sobota, g. 09:00 - 12:00
Sopot, Sopocki Rynek
Wstęp wolny
Street Meeting Poland 2022
zlot
cze 11
sobota, g. 15:00
Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk
30 zł
Kup bilet
Baltic Truck Festival 2022
zlot
cze 24-26
piątek - niedziela, g. 10:00
Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk

Sprawdź się

Sprawdź się

Jakie zwierzę widnieje w herbie Peugeota?

 

Najczęściej czytane