stat
Impreza już się odbyła

Wystawa Automobili

Prawdziwa gratka dla miłośników i entuzjastów czterech kółek. W Galerii Przymorze odbędzie się kolejny już pokaz samochodów klasycznych i ciekawych. Kilkanaście modeli ozdobi okolice Zielonej Ściany w dniach 04 i 05 listopada. Pierwszy piątek i sobota listopada będą wyjątkową okazją do obejrzenia z bliska niespotykanych na co dzień modeli samochodów. Na odwiedzających czekać będą motoryzacyjne perełki z Francji, Niemiec, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Czech oraz Wielkiej Brytanii.

Wśród klasyków warte szczególnej uwagi będą:
malowniczy Chevrolet 1300 pick-up "Chevy Truck" z serii Advance Design z 1954 roku,
unikatowy Vauxhall Victor z 1967 roku, reprezentujący brytyjską motoryzację,
kultowy BMW 1602 z 1971 roku - prekursor późniejszej złotej serii aut tej firm,
Lancia Beta Monte Carlo z 1980 roku - wymieniana wśród ikon tej firmy,
Renault Safrane w wersji Heuliez z 1995 roku - jedna z limuzyn garaży rządowych premiera Francji Jacquesa Chiraca.

Nie zabraknie również aut nowszej generacji. Zobaczymy Alfa Romeo, model 4C, produkowany w Modenie czy najnowszy Alfa Romeo Giulia - ciekawa propozycja luksusowej limuzyny. Na wystawie pojawią się również egzemplarze reprezentujące współczesne trendy i kierunki rozwoju motoryzacji.

Dodatkowo przedstawiciel włoskiej marki Tazzari EV po raz pierwszy na Pomorzu przedstawi dwa egzemplarze samochodów elektrycznych oraz umożliwi przejażdżkę jednym z nich.

"Wystawa samochodów klasycznych inauguruje cykl atrakcji, jakie czekają na klientów Galerii Przymorze w listopadzie. Przez trzy tygodnie będzie trwała wielka loteria, w której do wygrania jest m.in. Peugeot 301 active oraz towarzyszące jej wystawy zabytkowych motocykli i ultranowoczesnych bolidów. Nie zabraknie również nocy rabatów, która odbędzie się już 10 listopada" - mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Uroczyste otwarcie wystawy zaplanowano na piątek, 04.11, o godzinie 17:00, podczas którego komisja wybierze najpiękniejszy samochód i stylowo dopasowaną do niego załogę. Będzie również okazja do porozmawiania z właścicielami automobili, wykonania sesji fotograficznej oraz wzięcia udziału w konkursie wiedzy na temat motoryzacji.
Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij