stat
Impreza już się odbyła

Wystawa Motocykli

Nadchodzący weekend w Galerii Przymorze, podobnie jak dwa poprzednie, minie pod znakiem motoryzacyjnych atrakcji. W piątek i sobotę czeka nas trzecia w tym miesiącu wystawa. Tym razem goście, którzy odwiedzą galerię będą mogli podziwiać przepiękne, kolekcjonerskie motocykle. Natomiast w niedzielę odbędzie się wielki finał loterii Sztorm Cenowy, podczas którego wyłoniony zostanie szczęśliwy właściciel nagrody głównej - samochodu Peugeot 301 Active.

Ostatnia z listopadowych wystaw motoryzacyjnych to świat motocykli w pigułce. W okolicy Zielonej Ściany zagości ponad 20 maszyn! Na odwiedzających czekać będą ciekawe egzemplarze z czasów PRL-u, m.in. powojenna polonika z lat 50/60 SHL i WFM, enerdowski AVO Sport i inne. Wśród interesujących modeli motocykli zagranicznych zobaczymy amerykańskie Clevland The Heist 250 "bobber" i Benda Street 125 D. Będzie też okazja do podziwiania klasyków i nowości różnych marek m.in. Ducati, KTM, Gilera czy Harley-Davidson. Na wystawie pojawią się również dwa skutery Suzuki Burgman, którymi para fanów tej marki zdobyła Nordkapp. Dodatkową atrakcją dla gości będą stoiska z akcesoriami. Każdy entuzjasta jednośladów z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wystawa motocykli będzie zwieńczeniem listopadowego cyklu motoryzacyjnych atrakcji, które mają miejsce na terenie Galerii Przymorze. Finałowym wydarzeniem jest niedzielne losowanie samochodu Peugeot 301 Active, który jest nagrodą główną w trwającej jeszcze loterii Sztorm Cenowy - mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Uroczyste otwarcie wystawy motocykli odbędzie się w piątek 18.11. o godzinie 17:00. Podczas inauguracji przewidziano wiele atrakcji, m.in. konkurs wiedzy, stoiska klubów i stowarzyszeń oraz spotkania z ciekawymi gośćmi.

Organizator zastrzega sobie możliwość zastąpienia modeli innymi.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
O GALERII PRZYMORZE | www.galeriaprzymorze.pl

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij