stat
Impreza już się odbyła

Wystawa pojazdów zabytkowych - 90-lecie Gdyni

28.08.16 w godz. 12-16 odbędzie wystawa klasycznych aut wraz z dodatkowymi atrakcjami. Nie lada gratką będzie ekspozycja przepięknych automobili z Gdyńskiego Muzeum Motoryzacyjnego, oraz wspaniałych krążowników szos z American Old Cars - Muzeum z Kościerzyny. Będą również stoiska Muzeum Marynarki Wojennej oraz Akwarium Gdyńskiego.

Relacja z imprezy

lut 25-27

piątek - niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 60 zł
przedsprzedaż 50 zł
kwi 20-22

środa - piątek

Gdynia,
Wstęp wolny
Dla dzieci przygotowaliśmy wraz z Loopy's World miejsce, gdzie będą mogły narysować urodzinową laurkę dla Gdyni. Najciekawsze prace nagrodzimy. Będzie również konkurs wiedzy o Gdyni ( godz.13.00) ,prezentacja aut i konkurs elegancji. Od godz. 14.00 zapraszamy na spotkanie z założycielem kultowego zespołu Kombi - Sławomirem Łosowskim, który promować będzie nową płytę oraz książkę z okazji 40-lecia zespołu Kombi.

Przez cały czas trwania pokazu będą prezentacje ratownictwa drogowego dzięki uprzejmości Oddziału Rejonowego PCK w Gdyni. Do dyspozycji zwiedzających będzie ścianka życzeń, na której będą mogli napisać życzenia urodzinowe. Mamy też miłą niespodziankę - darmowe okolicznościowe pocztówki, które można będzie wysłać do rodziny lub znajomych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Najczęściej czytane