Wiadomości

stat

Zmiany na Marynarki Polskiej

W środę, 22 marca rusza drugi etap przebudowy ul. Marynarki Polskiej. Potrwa do końca kwietnia 2006 r. Czekają nas kolejne zmiany w organizacji ruchu drogowego w rejonie prowadzonych robót.

Od godziny 21.00 22 marca zostaną przywrócone dla ruchu kołowego przejazdy przez torowisko tramwajowe w ciągu ul. Marynarki Polskiej: na skrzyżowaniu z ul. Swojską - Reja oraz na skrzyżowaniu z ul. Uczniowską - Wielopole.

Od dnia 22 marca, od godz. 21.00 do końca roku:

- zostanie wyłączona z ruchu prawa jezdnia ul. Marynarki Polskiej w kierunku do Nowego Portu wraz z torowiskiem tramwajowym

- ruch kołowy w obu kierunkach odbywać się będzie na drugiej jezdni, po jednym pasie ruchu dla każdego z kierunków

- nie będzie możliwy zjazd z ul. Marynarki Polskiej z kierunku Nowy Port w ulicę Swojską, objazd wyznaczony zostanie z przejazdem przez pas rozdziału w rejonie Stoczni Północnej

- nie będzie możliwy przejazd przez torowisko tramwajowe w ciągu ul. Marynarki Polskiej na wysokości ul. Wyzwolenia, możliwy on będzie na wysokości ul. Przyjaciół

- nie będzie możliwy wjazd w ul. Wyzwolenia (odcinek do portu) z ul. Marynarki Polskiej; z kierunku Nowego Portu będzie odbywać się ruch wyznaczonym objazdem ulicami: Wolności, ks. M. Góreckiego.

- W celu uniknięcie zatorów drogowych zachęca się kierowców do korzystania z zalecanych objazdów ulicami: Wyzwolenia, Krasickiego, Gdańską, Hallera, Węzeł Kliniczna.

Opinie (9)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wydarzenia