Dacia Sandero (produkowany od 2008)

O ile ceny Dacii Sandero są typowe dla klasy małych samochodów, to jej duże wymiary plasują ją raczej wśród aut kompaktowych z wyższego segmentu.
Dacia Sandero kryje w sobie obszerne wnętrze, posiada 5 pełnowymiarowych miejsc i składaną tylną kanapę (dzieloną w układzie 1/3-2/3 w zależności od wersji). Po jej złożeniu całkowita pojemność bagażnika wzrasta z 320l. do 1200 l. Wnętrze jest przyjemne, siedzenia komfortowe zarówno dla kierowcy jak i dla pasażerów.
Nowa deska rozdzielcza i wszystkie przełączniki są niezwykle funkcjonalne.

Model Dacia Sandero wyposażono w jednostki benzynowe i wysokoprężne, które sprawdziły się już w licznych samochodach marki Renault. Obie 8-zaworowe jednostki o pojemności 1.4 i 1.6 l w pełni spełniają charakterystyczne dla marki DACIA kryteria niskich kosztów, solidności i łatwości obsługi. Wyróżniają się wysokim momentem obrotowym dostępnym w szerokim zakresie obrotów silnika, poczynając od niskich obrotów. Silniki wysokoprężne dCi 68 i dCi 85 doskonale wypełniają zobowiązanie marki Dacia, dotyczące oferty silników charakteryzujących się obniżonymi kosztami eksploatacji, solidnych i naprawdę łatwych w obsłudze. Wyróżniają się wysokim momentem obrotowym dostępnym w szerokim zakresie obrotów – od najniższych po wysokie. Silniki te stanowią doskonały kompromis jeżeli chodzi o osiągi i zużycie paliwa.

Dane techniczne:

Silniki: 1.4 75 KM, 1.6 87 KM, 1,6 dCi 86 KM

Inne modele marki Dacia:

Duster, Logan, Sandero,

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij