Ford Galaxy III (2006-teraz) (produkowany od 2006)

Pierwsza klasa, swoboda przestrzeni
Ford Galaxy na nowo definiuje pojęcie „podróżowania pierwszą klasą”. Mieszcząc w komfortowych warunkach do siedmiu dorosłych osób, łączy w sobie luksusowe, obszerne wnętrze i bardzo dobre osiągi.

Nadwozie
Już na pierwszy rzut oka duże wrażenie robi nowoczesna linia nadwozia wszystkich wersji Galaxy. Dynamiczny Galaxy w każdym calu potwierdza, jak powinno wyglądać luksusowe auto. Teraz Galaxy jest dłuższy i szerszy, przyjaźniejszy dla pasażerów i ich bagażu oraz bardziej aerodynamiczny dzięki niższemu zawieszeniu. Od momentu wejścia „na pokład" nie będziesz miał wątpliwości, że podróżujesz pierwszą klasą


Wnętrze
Wnętrza wszystkich nowych wersji Galaxy są przestronne, wygodne i eleganckie. nawet wtedy gdy autem podróżuje siedem osób wraz z bagażami. Regulowane w pięciu miejscach fotele stwarzają możliwości 32 ustawień siedzeń. Dzięki temu niezależnie od tego, co przewozisz, masz zawsze dużo przestrzeni. Mnóstwo pomysłowych schowków w drzwiach, pod siedzeniami, nawet nad głową, pozwala na znalezienie miejsca dla wielu rozmaitych rzeczy. Jazda Galaxy to czysta przyjemność. Jest zwrotny, niezawodny i prowadzi się go bardzo płynnie. Ma wszystko, czego potrzeba Tobie i Twoim pasażerom, aby dojechać do celu zrelaksowanym i wypoczętym.

Dane techniczne:

Silniki: 2.0 Duratec 145 KM, 1.8 TDCi 100 KM, 1.8 TDCi 125 KM, 1.8 TDCi 125 KM, 2.0 TDCi 140 KM, 2.0 TDCi 130 KM DPF

Aktualnie w sprzedaży:

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  zamknij

  Wydarzenia