Ford Galaxy III (2006-teraz) (produkowany od 2006)

Pierwsza klasa, swoboda przestrzeni
Ford Galaxy na nowo definiuje pojęcie „podróżowania pierwszą klasą”. Mieszcząc w komfortowych warunkach do siedmiu dorosłych osób, łączy w sobie luksusowe, obszerne wnętrze i bardzo dobre osiągi.

Nadwozie
Już na pierwszy rzut oka duże wrażenie robi nowoczesna linia nadwozia wszystkich wersji Galaxy. Dynamiczny Galaxy w każdym calu potwierdza, jak powinno wyglądać luksusowe auto. Teraz Galaxy jest dłuższy i szerszy, przyjaźniejszy dla pasażerów i ich bagażu oraz bardziej aerodynamiczny dzięki niższemu zawieszeniu. Od momentu wejścia „na pokład" nie będziesz miał wątpliwości, że podróżujesz pierwszą klasą


Wnętrze
Wnętrza wszystkich nowych wersji Galaxy są przestronne, wygodne i eleganckie. nawet wtedy gdy autem podróżuje siedem osób wraz z bagażami. Regulowane w pięciu miejscach fotele stwarzają możliwości 32 ustawień siedzeń. Dzięki temu niezależnie od tego, co przewozisz, masz zawsze dużo przestrzeni. Mnóstwo pomysłowych schowków w drzwiach, pod siedzeniami, nawet nad głową, pozwala na znalezienie miejsca dla wielu rozmaitych rzeczy. Jazda Galaxy to czysta przyjemność. Jest zwrotny, niezawodny i prowadzi się go bardzo płynnie. Ma wszystko, czego potrzeba Tobie i Twoim pasażerom, aby dojechać do celu zrelaksowanym i wypoczętym.

Dane techniczne:

Silniki: 2.0 Duratec 145 KM, 1.8 TDCi 100 KM, 1.8 TDCi 125 KM, 1.8 TDCi 125 KM, 2.0 TDCi 140 KM, 2.0 TDCi 130 KM DPF

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij