• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Freestyle Heroes Gdańsk 2023

FREESTYLE HEROES Energetyczne i pełne emocji show a w nim salta na motocyklach, quadach, rowerach, rolkach czy hulajnogach. Do tego niesamowita pirotechnika , światła oraz idealnie dobrana muzyka! Jeszcze na dobre nie opadły emocje po 3 edycji FH, a organizatorzy już ogłosili datę kolejnego show. Nie ma się co dziwić!

Wystarczy przypomnieć wypełnione kibicami areny w Gliwicach i na granicy Gdańska i Sopotu, którzy sądząc po komentarzach, ani trochę nie pożałowali swojej decyzji, o zakupie biletu. Organizatorzy zafundowali im trzymający w napięciu spektakl, w którym nie brakowało niesamowitych ewolucji, zwrotów akcji, czy prób wykonania dotychczas niespotykanych trików.W powietrzu zobaczyliśmy motocykle, quady, rowery, rolki, hulajnogi, mountainboardy, a także próbę wykonania salta na trzykołowym rowerku.

Twórcy nie pozwolili opaść emocjom nawet na chwilę, serwując na koniec fenomenalny finał.

Oczywiście jak przy każdej poprzedniej edycji, nie zabrakło potężnej pirotechniki, gry światłem i świetnej muzyki.

FREESTYLE HEROES i jego twórcy pokazują, że można stworzyć w Polsce niesamowite show i rok do roku je rozwijać. A co najważniejsze jest to event na którym świetnie bawią się ludzie w każdym wieku. Na widowni równie głośno dopingują dzieci jak i dorośli.

Dlatego ze spokojem można zakupić bilet na edycję 2023! Ponieważ organizatorzy nigdy nie zawiedli, a co najważniejsze widać że cały czas się rozkręcają.

Widzimy się na FREESTYLE HEROES 2023!

FAQ organizatora i informację o dostępności biletów dla osób z niepełnosprawnościami znaleźć można tutaj.

PIT PARTY to niepowtarzalna okazja aby jeszcze przed show poznać wszystkich zawodników. To czas na wspólne zdjęcie i zadanie ciekawego pytania. Na specjalnie na tą okazję przygotowanych plakatach, będziecie mogli zebrać autografy. To również okazja, by z bliska zobaczyć sprzęty na których będą latać i wykonywać triki. Pit Party odbędzie się na placu późniejszych zmagań zawodników, co pozwoli z bliska zobaczyć ogrom ramp i lądowań. DJ prowadzący zadba o to abyście bliżej poznali zawodników, a także poszczególne elementy toru. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. PIT PARTY odbywa się na arenie głównej w godzinach 17-18, przed rozpoczęciem zawodów.

Opinie

Wydarzenia

Najczęściej czytane