Hyundai Getz (produkowany od 2002) (1 opinia)

Współczesny świat stawia wysokie wymagania kierowcom i ich samochodom. Dobrze więc wiedzieć, że istnieje model, który o kilka przecznic wyprzedza konkurentów. To GETZ, kompaktowy samochód rodzinny o świeżej stylistyce, nowoczesnej jak przyszłość. Oferujący funkcjonalne wnętrze i zaawansowane technologie bezpieczeństwa GETZ jest więcej niż środkiem transportu. Znacznie więcej.

Nowy, kipiący charakterem GETZ udowadnia, że wszystko można zrobić lepiej. Projektanci koncernu Hyundai wprowadzili rozliczne udoskonalenia najróżniejszych szczegółów: od lamp, poprzez zderzaki, osłonę chłodnicy, obręcze kół po ozdobne detale, wszystko po to, by nadać pojazdowi bardziej sportowego i nowocześniejszego wyglądu. Pracując nad jego wnętrzem, konstruktorzy wprowadzili odpowiednią liczbę technicznych zmian i dodatków wyposażenia, tak aby porządny samochód przekształcić w pojazd po prostu wspaniały. Niezależnie od tego, czy poszukujesz wersji 3- czy 5-drzwiowej, GETZ doskonale odzwierciedla ducha współczesności. Aby to dobrze zrozumieć, zasiądź wygodnie za jego kierownicą.
Wnętrze jest miejscem, gdzie kierowca w pełni doświadczy nadzwyczajnego komfortu, wygody i bezpieczeństwa Nowego GETZ-a. Można tu znaleźć nowe rozwiązania, takie jak podświetlenie schowka podręcznego, podłokietnik przy fotelu kierowcy oraz przyciski sterowania systemem audio na zmienionej kierownicy. Wśród elementów zwiększających bezpieczeństwo podróżnych należy wymienić aktywne zagłówki (opcja) oraz funkcję dezaktywowania poduszki powietrznej pasażera. Od strony wizualnej zwraca uwagę nowa, dwukolorowa stylistyka oprawy konsoli oraz tapicerki drzwi i siedzeń. Zarówno czerwony, jak i niebieski wariant obszycia foteli tworzą we wnętrzu lekką i barwną atmosferę.

Dane techniczne:

Silniki: 1.1 SOHC 66 KM 1.4 DOHC 97 KM, 1.5 CRDi 88 KM

niezawodność
5.0
komfort
4.0
ekonomia
5.0
wrażenia z jazdy
5.0
Średnia ocen
4.8

Inne modele marki Hyundai:

Accent, Atos, Coupe, Elantra, Getz, Grandeur, i10, i20, i30, i40, ix20, ix55, Matrix, Santa Fe , Tucson,

Foto Moto

  Opinie (1)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.