Wiadomości

stat

Kilkaset klasyków zakończy sezon

Tak klasyki zamykały sezon 2016.

15 października motoryzacyjne klasyki z całego Pomorza oficjalnie zakończą sezon 2017. Impreza odbędzie się na parkingu Stadionu Energa Gdańsk zobacz na mapie Gdańska. Początek pikniku zaplanowano na godz. 15, a wstęp jest bezpłatny.Wiosenna inauguracja i jesienne zamknięcie sezonu - to dwie pozycje, które na stałe wpisały się w kalendarze miłośników motoryzacji z Trójmiasta. Od kilku lat imprezy organizowane przez grupę Trójmiasto, klasycznie. cieszą się niesłabnącą popularnością, bo przecież każdorazowo na zloty przyjeżdża kilkaset zabytkowych egzemplarzy, które są podziwiane przez tysiące odwiedzających.

Tradycyjnie już, klasyki zaparkują na przystadionowym parkingu zobacz na mapie Gdańska, na który wjadą wyselekcjonowane egzemplarze. Przypomnijmy, że w zlocie mogą wziąć udział pojazdy, które zostały wyprodukowane do roku 1989 włącznie albo produkcja danego modelu musiała rozpocząć się w tym lub wcześniejszym roku. Na teren zlotu - bez patrzenia w metrykę - wjadą wszystkie konstrukcje naszych rodzimych marek.

Podobnie jak w poprzednich edycjach tej imprezy, zwiedzający mogą się spodziewać szerokiej reprezentacji Mercedesów, dużych i małych Fiatów, Skód, Trabantów, Volvo czy amerykańskich krążowników szos.

Impreza rozpocznie się o godz. 15 i potrwa tylko dwie godziny. Przy bramkach wjazdowych od kierowców pobierane będzie symboliczne 5 zł. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

fot. Michał Jelionek / Trojmiasto.pl

Opinie (35)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co to jest ACC?