stat
Impreza już się odbyła

Zakończenie Klasycznego Sezonu 2017 (3 opinie)

W niedzielne popołudnie 15 października motoryzacyjne klasyki z całego Pomorza oficjalnie zakończą sezon 2017 . Kolejny zlot dobrych maszyn w blasku zachodzącego słońca będzie miał charakter pikniku. Wstęp jest bezpłatny.

Jesienne zamknięcie sezonu to jedna z pozycji, która na stałe wpisała się w kalendarz miłośników motoryzacji z Trójmiasta. Od kilku lat imprezy organizowane przez grupę "Trójmiasto, klasycznie" cieszą się niesłabnącą popularnością. Każdorazowo na zloty przyjeżdża kilkaset zabytkowych egzemplarzy, które są podziwiane przez tysiące odwiedzających.

Tradycyjnie już, klasyki zaparkują na przystadionowym parkingu, na który wjadą wyselekcjonowane egzemplarze. Przypomnijmy, że w zlocie mogą wziąć udział pojazdy, które zostały wyprodukowane do roku 1989 włącznie albo produkcja danego modelu musiała rozpocząć się w tym lub wcześniejszym roku. Na teren zlotu - bez patrzenia w metrykę - wjadą wszystkie konstrukcje naszych rodzimych marek.

Podobnie jak w poprzednich edycjach tej imprezy, zwiedzający mogą się spodziewać szerokiej reprezentacji Mercedesów, dużych i małych Fiatów, Skód, Trabantów, Volvo czy amerykańskich krążowników szos.

Impreza rozpocznie się o godz. 15 i potrwa tylko dwie godziny.

Przy bramkach wjazdowych od kierowców pobierane będzie symboliczne 5 zł. Dla odwiedzających wstęp jest darmowy.

Przeczytaj także

Opinie (3) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.