stat
Impreza już się odbyła

Motoryzacyjne wsparcie Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci (1 opinia)

Spełniają motoryzacyjne marzenia i niosą pomoc chorym dzieciom - firma Devil-Cars po raz ostatni w tym sezonie organizuje event na torze Pszczółki koło Gdańska. W sobotę 14 września będzie można usiąść za kółkiem luksusowych aut i wesprzeć Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

W najbliższą sobotę zobaczymy m.in. Astona Martina DB9, Ferrari F430, Forda Mustanga GT czy Lamborghini Gallardo. Vouchery na przejazdy dostępne są na stronie: https://devil-cars.pl/. Do wyboru mamy dwie opcje - samodzielne kierowanie samochodem lub runda jako pasażer. W przypadku wolnych miejsc, istnieje możliwość nabycia biletu stacjonarnie. Ich liczba będzie jednak ograniczona.

Co ważne, podobnie jak podczas poprzednich imprez, 10 zł od każdego przejazdu wykupionego na torze zostanie przekazane na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Wszystkie osoby, które w sobotę zakupią voucher, wesprą więc nieuleczalnie chore dzieci oraz ich rodziny.

Event startuje o godzinie 9.00 i potrwa do 16.00. Wstęp dla obserwatorów jest wolny. Na miejscu każdy zainteresowany będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, nagrać film lub obejrzeć wnętrza wybranych samochodów. Dokładny adres: ODTJ Autodrom Pomorze
ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki.

Tutaj znajdziecie nazwy aut, które 14 września zawitają na tor Pszczółki: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, Nissan GTR, KTM X-BOW, ARIEL ATOM, Mitsubishi Lancer Evo X, SUBARU STI TURBO, Ford Mustang GT, BMW M POWER, BMW BITURBO PERFORMANCE oraz Subaru Impreza WRX.

Devil-Cars to firma oferująca przejażdżki luksusowymi samochodami po największych torach Polski. Co weekend, od końca maja do połowy października, odwiedza różne miasta w naszym kraju, wspierając charytatywnie lokalne inicjatywy. W tym sezonie spotkamy ich aż w 15 lokalizacjach. Do tej pory na rzecz hospicjów udało się przekazać już 11 tysięcy złotych.

W lipcu firma wypuściła także specjalną grę Devil-Cars Racing, w której za ściganie się online można wygrać vouchery na prawdziwe przejazdy - https://devil-cars.pl/gra. Nagrody przyznawane są co tydzień w trzech kategoriach - czas, liczba zebranych odznak oraz liczba okrążeń.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Podziękowania z kaszub

    Brawo za pomoc potrzebującym Białystok

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia