Wiadomości

stat

Otwarcie nowego salonu Citroena w grudniu

Najnowszy artukuł na ten temat

Usługa door-to-door w salonach samochodowych

Elewacja nowego salonu Citroena.
Elewacja nowego salonu Citroena. fot. Łukasz Unterschuetz/trojmiasto.pl

Na początku grudnia działalność rozpocznie salon Citroena w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 295 zobacz na mapie Gdańska. Aktualnie w obiekcie należącym do Grupy Zdunek trwają prace wykończeniowe.Samochody której francuskiej marki podobają ci się najbardziej?

Citroen 34%
Renault 16%
Peugeot 26%
nie podobają mi się francuskie auta 24%
zakończona Łącznie głosów: 536
W sierpniu informowaliśmy o powstaniu nowej lokalizacji na motoryzacyjnej mapie Trójmiasta. Mowa o gdańskiej stacji Citroena. Autoryzację na prowadzenie salonu i serwisu francuskich samochodów otrzymała Grupa Zdunek, dla której będzie to już szósta obsługiwana marka. Przypomnijmy, że aktualnie w ofercie dealera znajdują się marki: BMW, Mini, Renault, Nissan i Dacia.

Gdańska stacja Citroena zlokalizowana jest przy al. Grunwaldzkiej 295, w bezpośrednim sąsiedztwie wchodzącego w skład Grupy Zdunek salonu Nissana zobacz na mapie Gdańska. Dokładnie w tym samym budynku, w którym niegdyś działała stacja Seat KMJ Kaszubowscy.

Z pierwszych informacji dealera wynikało, że nowy salon francuskiej marki wystartuje na przełomie października i listopada. Prace wykończeniowe i dostosowywanie obiektu do standardów Citroena nieco się wydłużyły. Salon oficjalnie zainauguruje podczas dni otwartych, które rozpoczną się na początku grudnia.

W strefie ekspozycyjnej nowego salonu zaparkuje sześć aut. Również sześć stanowisk liczy strefa serwisowa (pięć aut osobowych i jedno użytkowe). Warto również dodać, że Citroen Zdunek nie będzie oferował modeli z gamy DS Automobiles.

Będzie to trzecia stacja francuskiej marki w Trójmieście. Dwie pozostałe znajdują się w RumiGdyni.

Warto na koniec dodać, że nie jest to docelowa lokalizacja salonu Citroena w Gdańsku, bo jak potwierdził Tadeusz Zdunek, prawdopodobnie za 2-3 lata powstanie obiekt zbudowany od podstaw.

Opinie (29) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Urus to SUV marki: