• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Punkt policyjnej kontroli przy IKEA otrzymał prześmiewczą lokalizację na mapie

mJ
4 lutego 2023, godz. 06:00  Raport
Opinie (154)
Zatoczka nieopodal sklepu Ikea - to jeden z popularniejszych punktów kontroli policyjnej w Trójmieście. Zatoczka nieopodal sklepu Ikea - to jeden z popularniejszych punktów kontroli policyjnej w Trójmieście.

Na facebooku istnieje licząca ponad 54 tys. osób grupa, na której kierowcy z Trójmiasta ostrzegają się przed policyjnymi kontrolami. Jedną z popularniejszych lokalizacji jest punkt kontrolny nieopodal IkeaMapka. Na kilka godzin to miejsce otrzymało nawet swoją wizytówkę na Google Maps.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Czy ostrzegasz innych kierowców o kontroli drogowej?

Wspomniana grupa nazywa się "Gdzie suszą w Trójmieście?" i z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz więcej użytkowników. Kierowcy publikują na grupie m.in. miejsca, w których aktualnie "suszą" policjanci albo gdzie można natknąć się na nieoznakowany radiowóz.

Bardzo popularnym (o ile nie najpopularniejszym) miejscem, w którym często można spotkać drogówkę z miernikiem prędkości, jest zatoczka na pasie zjazdowym z obwodnicy TrójmiastaMapka, nieopodal sklepu Ikea.

Punkt ten nawet otrzymał swoją lokalizację na mapie Google - można go było znaleźć pod humorystyczną nazwą "Komisariat IKEA - suszarnia".

12 punktów karnych za rozmowę przez telefon w czasie jazdy. Dużo czy mało? 12 punktów karnych za rozmowę przez telefon w czasie jazdy. Dużo czy mało?
Jeden z grupowiczów opublikował na grupie debiutującą w mapach lokalizację. Jeden z grupowiczów opublikował na grupie debiutującą w mapach lokalizację.
Lokalizacja bardzo szybko, bo już po paru godzinach od debiutu, zniknęła z wyszukiwarki.

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się sporo zabawnych komentarzy, jak chociażby: "świetne miejsce! Warto zbierać u nich punkty. Po uzbieraniu 24 można zamienić na rower" albo "nie polecam, brak stałych godzin pracy... otwierają i zamykają kiedy mają ochotę".

Po co sprawdzać trzeźwość rano? Po co sprawdzać trzeźwość rano?
mJ

Miejsca

  • IKEA Gdańsk, Złota Karczma 26 Mapa

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (154)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dni Otwarte w Citroen Zdunek

dni otwarte

1/8 mili - Street Meeting Race v1

29 zł
zlot, zawody / wyścigi

Street Meeting Show

39 zł
pokaz

Sprawdź się

Sprawdź się

W którym roku w Polsce wprowadzono białe tablice rejestracyjne?

 

Najczęściej czytane