• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

SUV przez duże S. Przetestuj sportowe suv'y SQ5 i SQ8 w Audi City Gdańsk

Sportowe. Mocne. Dynamiczne. Audi SQ5. Ten sportowy SUV o progresywnej stylistyce i linii nawiązującej do coupé to wszechstronny samochód o wielkich możliwościach. Znakomite wrażenia z jazdy, mocny silnik V6 TDI i stały napęd na cztery koła quattro sprawiają, że Audi SQ5 Sportback pewnie porusza się po drogach. Sportowa dynamika i mocne osiągi, przyciągają uwagę, a wnętrze Audi SQ5 Sportback zachwyca wysoką jakością wykończenia i portowym charakterem.

lip 25-26

czwartek - piątek, godz. 15:00

Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 29.08), godz. 9:00 - 14:00

Gdańsk, ul. Jantarowa 7
Wstęp wolny
Sportowy, Coupe i SUV. Audi SQ8

Progresywna stylistyka, mocny silnik, stały napęd na cztery koła quattro i duży komfort dla wszystkich pasażerów - oto Audi SQ8.

Audi SQ8 łączy najlepsze cechy dynamicznego coupé, emocjonującego samochodu sportowego i potężnego SUV-a. Sportowy wygląd Audi SQ8 podkreślają liczne elementy charakterystyczne dla modeli S. Oprócz dużej ilości miejsca dla wszystkich pasażerów Audi SQ8 oferuje także eleganckie wnętrze ze sportowymi akcentami.

Audi City Gdańsk (możesz przypomnieć tutaj wyjątkowość tego miejsca pod kątem prezentacji i samego wystroju salonu) zaprasza na niezapomniane jazdy testowe modelami SQ5 i SQ8.

Do 20 września będzie można przetestować SQ5 i SQ8 w salonie Audi City Gdańsk przy Alei Grunwaldzkiej 347 i poznać te modele bliżej podczas indywidualnej prezentacji prowadzonej przez Audi Expert. Co więcej na model SQ8 Grupa plichta przygotowała specjalną ofertę dzięki której Klient otrzymuje 3-letni pakiet serwisowy w cenie samochodu. Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup samochodu w korzystnej ofercie finansowania Volkswagen Financial Services. Pełna lista samochodów objętych promocją dostępna jest w salonach Audi Grupa Plichta.

Salon Audi City Gdańsk czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09-19, a w sobotę 09-15:00

Na jazdę testową umówisz się poprzez formularz zgłoszeniowy https://audicitygdansk.pl/2022/08/10/audi-sq5-i-sq8/ lub telefonicznie 607 261 376

Opinie

Wydarzenia