Seat otwiera salon nocą. Znamy powody

Seat Plichta rozpoczyna pilotażowy projekt nocnych jazd testowych. Pierwsza edycja odbędzie się 15 listopada w Gdańsku. Dealer otworzy swój salon zlokalizowany przy ul. Lubowidzkiej 40 dla wszystkich fanów czterech kółek, nocnych marków oraz tych, którzy nie mają czasu odbyć jazd testowych w ciągu dnia. Pierwsi kierowcy na nocną przejażdżkę wyruszą o godz. 19:30.Wyprzedaż rocznika i jazdy nocąKoniec roku zbliża się wielkimi krokami, a to doskonały moment na zakup nowego samochodu.

- To właśnie trwająca w najlepsze wyprzedaż rocznika 2019 jest jednym z powodów zorganizowania przez nas nocnych jazd testowych. To świetna okazja dla wszystkich osób, które planują zmienić auto jeszcze w tym roku, ale do tej pory nie znalazły czasu, by wybrać się do naszego salonu. Nie jest żadną tajemnicą, że jesienne wyprzedaże w salonach są najlepszym momentem na rozejrzenie się za nowym samochodem - wyjaśnia Karol Gdaniec-Siedlecki, kierownik sprzedaży w salonie Seat Plichta w Gdańsku.
Seat Plichta przygotował dla swoich klientów wyjątkowe oferty z bardzo atrakcyjnymi rabatami sięgającymi nawet 18 100 zł oraz promocyjnymi pakietami. Na poszczególnych modelach można zaoszczędzić odpowiednio:

  • Ibiza - do 8 300 zł
  • Leon - do 15 000 zł
  • Arona - do 8 200 zł
  • Ateca - do 11 700 zł
  • Alhambra - do 18 100 zł
  • Tarraco - do 10 000 zł

Poczuj komfort jazdy po zmrokuNocne jazdy testowe z Seatem.
Nocne jazdy testowe z Seatem. fot. Seat
- Jest grupa klientów, dla której jazda po zatłoczonych ulicach Trójmiasta stanowi spory stres. Nie każdy czuje się swobodnie za kierownicą nowego auta. Są też osoby, które z uwagi na codzienne obowiązki oraz pracę mogą odbyć jazdy testowe dopiero po godz. 19, gdy salon jest już zamknięty. Są też klienci, którzy po prostu bardziej cenią jazdę nocą, mogą wówczas przetestować wszystkie systemy oraz poznać osiągi auta. Chcemy dotrzeć do tych osób i spełnić ich oczekiwania. Nasi doradcy zadbają o dobrą atmosferę podczas takich jazd i wprowadzą klientów w tajniki każdego modelu, a także przybliżą niezwykłą historię marki Seat - dodaje Joanna Chrzanowska, specjalista ds. marketingu marki Seat.

Sprawdź jak nocą "świecą" SeatyNocne jazdy testowe z Seatem.
Nocne jazdy testowe z Seatem. fot. Seat
Inżynierowie Seata przykładają ogromną wagę do rozwoju technologii oświetleniowych w najnowszych modelach Seata.

- Niedawno cofnęliśmy zegary o godzinę, co oznacza, że coraz częściej będziemy wracać z pracy do domu po zmroku. Mimo mniejszego natężenia ruchu, zdarzenia w porze nocnej stanowią aż 30 proc. wszystkich wypadków drogowych w Europie. Ze względu na gorszą widoczność warto jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów i poznać najnowsze rozwiązania, a także udogodnienia dla jazdy nocą, jakie oferuje marka Seat. Już samo zastosowanie reflektorów LED w najnowszych modelach aut znacząco poprawia nasze bezpieczeństwo na drodze - dodaje Gdaniec-Siedlecki.
Ten rodzaj oświetlenia reaguje o 150 milisekund szybciej niż żarówka halogenowa, co oznacza, że dioda LED światła hamowania włącza się o pięć metrów wcześniej podczas jazdy z prędkością 120 km/h. Doskonale wie o tym Seat, który tworząc oświetlenie do swoich nowych modeli, zaprasza do współpracy projektantów i inżynierów, którzy pracują nad nimi ponad trzy lata. Tyle czasu trwa wykonanie niezbędnych testów i weryfikacji reflektorów, które zapewniają większy komfort i bezpieczeństwo za kierownicą.

Nocne jazdy z Seatem, dlaczego nie?Nocne jazdy testowe z Seatem.
Nocne jazdy testowe z Seatem. fot. Seat
- Reasumując, warto poznać markę, która nie tylko nagradzana jest za design, ale korzysta z najlepszych technologii zapożyczonych od Audi czy Volkswagena. Seat to nowa technologia, emocje i przyjemność z każdej podróży oraz najnowsze trendy. Dzięki temu, hiszpańska marka zamienia projektowanie aut w prawdziwą sztukę. Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą odkryć Trójmiasto na nowo i poznać jego intrygujące oblicze podczas nocnej jazdy za kierownicą Seata - zachęca Chrzanowska.
ZAPISZ SIĘ NA NOCNE JAZDY Z SEATEM

Nocne jazdy testowe z Seatem.
Nocne jazdy testowe z Seatem. fot. arek_burcon / september_art_agency

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

MotoWOŚP - Pomagamy! 2022
MotoWOŚP - Pomagamy! 2022
imprezy i akcje charytatywne
sty 30
niedziela, g. 15:00
Gdańsk

Sprawdź się

Sprawdź się

Co oznacza skrót KM?

 

Najczęściej czytane