• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Świeć przykładem nocą (1 opinia)

Już 24 czerwca Motor Centrum dealer marki Harley-Davidson oraz grupa ratownicza Motopozytywni.pl zapraszają na drugą edycję akcji "Świeć Przykładem Nocą z Motor Centrum".

"Naszym celem jest rozpowszechnienie użytkowania elementów odblaskowych. Na chwilę obecną wśród Trójmiejskich motocyklistów korzystanie z odblasków jest mało popularne. Poprzez naszą akcję chcemy zmienić ten trend. Wierzymy że nasze działania mogą wymiernie zmniejszyć ilość wypadków. Zapraszamy wszystkich użytkowników jednośladów, tych małych i dużych, japońskich, włoskich, czy niemieckich. Zakładamy odblaski i razem rozświetlamy Gdańsk." - Filip Kozioł

Impreza rozpoczyna się szkoleniami z pierwszej pomocy przed medycznej już o godzinie 17:00. Dzięki wsparciu udzielonemu przez PZU pierwszych 100 motocyklistów uczestniczących w szkoleniu otrzyma w prezencie profesjonalne kamizelki odblaskowe. Organizatorzy przewidzieli i inne atrakcje. Jedną z nich jest pokaz stuntu motocyklowego przeprowadzonego na Harley'u przez Maćka Dopa w ramach projektu Stunt Story https://www.youtube.com/watch?v=OX4a5KYUqSM&list=PLZO2093TbtAqpZ8jd5H3GpuhQNEEKcwU3&index=5.

Sama nocna parada ruszy z Miałkiego Szlaku o godzinie 21:45. Prowadzić będzie przez centrum Gdańska, a długość przewidzianej trasy to pond 22 km. Zeszłoroczna akcja zgromadziła kilkuset motocyklistów, tegoroczna może przekroczyć ponad 1000 maszyn biorących udział w paradzie. Jedyny warunek, jaki musi spełnić każdy uczestnik to posiadanie na sobie elementów odblaskowych.
Zapraszamy:
Motor Centrum
Gdańsk, ul. Miałki Szlak 4/8
24.06.2016 godz. 17:00

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • uwielbiam takie przejazdy

    Uwielbiam huk kilkuset silników. Nie rozumiem tych wybrzydzaczy, że będzie hałas. Mieszkam w centrum miasta i nikt się nie przejmuje tym, ze po nocy budzą mnie "miotły" czyniące hałas wręcz piekielny. Ani tymi ryczącymi prze całe lato estradami plenerowymi. Motocykliści mi nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie - trochę przyjemnego hałasu dla odmiany. Pozdrawiam.

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.