Wiadomości

stat

W niedzielę klasyki otworzą sezon

Otwarcie sezonu klasyków 2016

W najbliższą niedzielę, 23 kwietnia, kilkaset trójmiejskich klasyków oficjalnie przywita sezon 2017. To już niemal tradycja, a zarazem obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji. Nie możecie tego przegapić. Piknik rozpocznie się o godz. 15 na parkingu Stadionu Energa Gdańsk zobacz na mapie Gdańska.Czy wybierasz się na otwarcie sezonu?

tak, obowiązkowo, uwielbiam takie imprezy 40%
raczej tak, jeśli tylko pogoda dopisze 41%
raczej nie, nie planuję 11%
na pewno nie, za każdym razem jest tak samo 8%
zakończona Łącznie głosów: 462
Każdego roku rozpoczęcia i zakończenia sezonów organizowane przez grupę Trójmiasto, klasycznie cieszą się niesłabnącą popularnością. Podczas ubiegłorocznego otwarcia sezonu przystadionowy parking zalała rekordowa fala blisko 600 klasyków. Jeżeli w tę niedzielę pogoda będzie łaskawa - to możemy spodziewać się podobnej liczby wystylizowanych, odrestaurowanych i doskonale zachowanych pojazdów.

- Wielu pasjonatów szykuje swoje maszyny specjalnie na ten dzień. To takie małe święto, kiedy to po raz pierwszy w roku wyjeżdżają swoimi wypieszczonymi "perełkami" na ulice. Pamiętajmy jednak, że rozpoczęcie sezonu klasyków nie jest skierowane tylko i wyłącznie do właścicieli oraz miłośników leciwej motoryzacji. To również wspaniały sposób na spędzenie kilku godzin w klasycznym klimacie. To swego rodzaju mała wycieczka do przeszłości i okazja do zamienienia kilku słów z właścicielami aut - zapowiada Piotr Spieglanin z Trójmiasto, klasycznie.
Tradycyjnie już, parking przy Stadionie Energa zostanie podzielony na strefy wystawiennicze. Samochody zostaną pogrupowane według marek i lat produkcji. Przypomnijmy, że w wydarzeniu mogą uczestniczyć auta wyprodukowane do roku 1989 włącznie oraz wszystkie konstrukcje polskich marek bez patrzenia w metrykę.

Osoby odwiedzające, które przyjadą na zlot własnym samochodem, będą mogły skorzystać z parkingu udostępnionego przez operatora. Opłata wynosi 5 zł.

Parking przy Stadionie Energa Gdańsk zalany przez klasyki.
Parking przy Stadionie Energa Gdańsk zalany przez klasyki. fot. Maciej Kurczalski/3mfoto.pl

Opinie (58) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co przedstawia logo Skody?