Wiadomości

Zewnętrzne tory gokartowe ponownie otwarte

Mamy dobre wiadomości dla miłośników gokartów - od poniedziałku zewnętrzne tory zostały ponownie otwarte. Odwiedziliśmy z kamerą dwa trójmiejskie obiekty.Czy lubisz ścigać się gokartami?

tak, to świetna zabawa 74%
raczej tak, od czasu do czasu 16%
raczej nie, szybko mi się nudzi 3%
nie, to nie dla mnie 7%
zakończona Łącznie głosów: 198
W poniedziałek, 4 maja, rząd wdrożył w życie II etap odmrażania działalności obiektów sportowych i rekreacyjnych. Z zachowaniem ograniczonej liczby osób można już korzystać m.in. z orlików, kortów tenisowych, stadnin koni, ale również torów gokartowych.  

- To dla nas świetna informacja, bo po blisko dwóch miesiącach zewnętrzny tor KarCenter w Sopocie ponownie działa. Cieszy fakt, że wszystko powoli wraca do normalności. Warto dodać, że nasz tor ma nowy układ i, co ciekawe, trzy dni przed zamrożeniem działalności prosto z fabryki przyjechały do nas nowe gokarty. Zapraszamy do przetestowania zmodyfikowanego układu toru oraz świeżutkich gokartów - zachęca Maciej Ciosek z KartCenter.  

Maksymalnie sześć osób na torzeZielone światło na otwarcie zewnętrznych torów gokartowych wiąże się oczywiście z pewnymi ograniczeniami i obostrzeniami.

- Wprowadziliśmy wszelkie zasady bezpieczeństwa. Przede wszystkim na torze może przebywać maksymalnie sześć osób, a w pomieszczeniu recepcyjnym trzy osoby. Każdy uczestnik przed rozpoczęciem jazdy musi założyć rękawiczki jednorazowe i kominiarkę. Kaski i gokarty po każdym użyciu są dezynfekowane. Raz dziennie ozonujemy także recepcję - wylicza Marek Witczak z PitStop-Gdańsk.
Obiekt KartCenter w Sopocie od poniedziałku do czwartku otwarty jest w godz. od 14 do 21, w piątek od godz. 14 do 22, w sobotę od godz. 10 do 22, a w niedzielę od godz. 10 do 21. Natomiast tor PitStop przy stadionie w Gdańsku można odwiedzać od poniedziałku do niedzieli w godz. od 12 do 20.

Zgodnie z rządowymi wytycznymi 4 maja otwarte zostały jedynie tory gokartowe na świeżym powietrzu. Wciąż zamknięte pozostają tory zlokalizowane w zamkniętych pomieszczeniach (np. na parkingach galerii handlowych). Ich otwarcie nastąpi po wdrożeniu III etapu odmrażania sportu.

Opinie (14)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Q30, Q50, Q60 - to modele aut którego producenta?