Citroen Berlingo (produkowany od 2008)

Nowe Berlingo jest obecnie większe: o 24 cm dłuższe (4,38 m) i 8 cm szersze (1,81 m). O 3,5 cm zwiększono również rozstaw osi (2,73 m), aby zapewnić lepszy komfort i uniwersalność. Wyznacza nowe standardy w segmencie kombivanów pod względem szerokości i rozstawu osi. Pozwala to zapewnić :

- rekordową ilość miejsca na wysokości kolan pasażerów siedzących z tyłu (24,5 cm),

- jeszcze większą pojemność bagażnika-675 litrów pod tylną półką, czyli o 51 litrów więcej niż w Berlingo First. Pojemność mierzona do dachu sięga 1 350 litrów, a po wyjęciu siedzeń z drugiego rzędu – nawet 3 000 litrów.

Nowe Berlingo przystosowane jest do każdego rodzaju użytkowania. Aby umożliwić dostosowanie go do indywidualnych potrzeb, auto dysponuje dużą ilością konfiguracji drzwi, przeszklenia ścian i dachu oraz wyposażenia. Oferta obejmuje:

• 1 lub 2 przesuwnych drzwi bocznych W celu ułatwienia dostępu do tylnych miejsc można zdecydować się na 1 lub 2 drzwi przesuwnych drzwi bocznych o szerokości użytecznej 65 cm.

• Tylna klapa z otwieraną szybą Jest to jedna z istotnych innowacji wprowadzonych w Nowym Berlingo. Otwierana szyba zapewnia łatwy dostęp do bagażnika, bez konieczności otwierania tylnej klapy, co okazuje się szczególnie praktyczne w przypadku małej ilości miejsca z tyłu zaparkowanego samochodu.

• Asymetryczne dwuskrzydłowe drzwi tylne Bagażnik może być również wyposażony w dwuskrzydłowe drzwi w układzie 2/3-1/3. Węższe skrzydło znajduje się z prawej strony. Ułatwia to dostęp do bagażnika w przypadku małej ilości miejsca z tyłu samochodu. Drzwi można również w łatwy sposób otworzyć pod kątem 177°.

Dane techniczne:

Silniki: 1.6i 16V 90 KM i 1.6i 16V 110 KM, HDi 75, HDi 92 i HDi 110 FAP

Foto Moto

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Tytuł:
  Treść:
  Autor (opcjonalny):
  E-mail (opcjonalny):
  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  zamknij

  Wydarzenia

  Najczęściej czytane