Audi A1 (produkowany od 2010)

Audi A1 pewnie trzyma się drogi. Emanuje z niego siła i charakter. Samochód ten to prawdziwy wyczynowiec w klasie premium. Wyraźne kontury ramion, kontrastujące z nadwoziem łuki dachu i mocno pochylone słupki C rysują unikalną bryłę tego trzydrzwiowego samochodu.

Dynamiki nadwozia dowodzą też wymiary A1: 3,95 m długości, okazałe 1,74 m szerokości przy wysokości sięgającej zaledwie 1,42 m. Rozstaw osi wynosi 2,47 m, uwagę zwraca także krótki zwis z przodu i z tyłu.

Wiele elementów wyposażenia dodatkowego pochodzi z klasy wyższej samochodów. W ramach stylistyki nadwozia należą do nich: reflektory ksenonowe plus ze światłami do jazdy dziennej w technice LED, tylne światła w technice LED oraz obręcze o maksymalnym rozmiarze 17 cali z oponami o profilu 215/40. Ponadto w ofercie Audi exclusive są dostępne obręcze 18-calowe.

Wszystkie silniki A1 pracują w oparciu o technologię bezpośredniego wtrysku i turbosprężarkę. Koncepcja downsizingu oraz obejmująca szereg technologii i nowoczesnych systemów konstrukcja modułowa Audi gwarantuje nadspodziewanie wysoką siłę napędową przy minimalnym zużyciu paliwa.

Dane techniczne:

Silniki: 1.2 TFSI/86 KM, 1.4 TFSI/122 KM, 1.6 TDI/105 KM

Inne modele marki Audi:

A1, A5, A8, Q3, Q7, S5, S6, S8, TT,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij