• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Dziś większość egzaminów w PORD nie odbędzie się

mJ
4 lipca 2022, godz. 07:25 
Opinie (181)
Najnowszy artykuł na ten temat Co dalej z protestem egzaminatorów?
Dziś do pracy nie przyszła większość egzaminatorów PORD. A to oznacza, że spora część egzaminów zostanie odwołana. Dziś do pracy nie przyszła większość egzaminatorów PORD. A to oznacza, że spora część egzaminów zostanie odwołana.

Jeśli dzisiaj masz zaplanowany egzamin na prawo jazdy w Gdańsku lub w Gdyni, to jest duża szansa, że do niego nie dojdzie. W poniedziałkowy poranek Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego poinformował, że 4 lipca większość egzaminów na prawo jazdy nie odbędzie się.PORD poinformował, że w poniedziałek większość zatrudnionych egzaminatorów zgłosiła nieobecność w pracy. Od rana egzaminy przeprowadzać miało 12 egzaminatorów, tymczasem do pracy przyszło... dwóch. Powody nieobecności? Choroby.

Poniżej oficjalny komunikat PORD.

Szanowni państwo, informujemy, że w dniu dzisiejszym większość egzaminatorów PORD w Gdańsku zgłosiła nieobecność w pracy. W związku z tym nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkich zaplanowanych egzaminów. Zgodnie z planem odbywać się będą wszystkie egzaminy teoretyczne oraz do godz. 10:30 włącznie praktyczne w zakresie kat. C i T. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco. Uiszczona opłata nie przepada, będzie można w jej ramach ustalić kolejny termin. Za utrudnienia przepraszamy - czytamy.
Dyrektor PORD-u póki co nie chce komentować zaistniałej sytuacji. Liczy, że ta poprawi się jeszcze dziś od godz. 14, kiedy egzaminowanie planowo ma rozpocząć druga zmiana pracowników.

Czy można mówić o strajku egzaminatorów? Jeśli tak faktycznie się dzieje, to zapewne niebawem opublikowany zostanie komunikat ze strony środowiska.
mJ

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (181)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

25. Grand Prix Sopot - Gdynia

zawody / wyścigi

OVERGROUND - JDM spot

zlot

Street Meeting Poland 2022

zlot

Sprawdź się

Sprawdź się

Jakie oznaczenie na stacjach benzynowych ma paliwo przeznaczone do silników diesla?