Ford Ranger (produkowany od 1998)

Dzięki sercu i duszy najprawdziwszego pick-upa rewelacyjny nowy Ford Ranger zrobi wszystko, o co go poprosisz – i wiele więcej. Mocny, zwrotny i fantastycznie prezentujący się wśród innych aut Ford Ranger to niepohamowana siła, która pozwala Ci zmierzyć się z najtrudniejszym wyzwaniem. Mając do dyspozycji układ jezdny 4x4 i trzy różne rodzaje stylowej kabiny, przedstawiamy Ci Forda Ranger, który doskonale nadaje się zarówno do ciężkiej pracy, jak i do wyśmienitej zabawy – i do wszystkiego, co pomiędzy.

Muskularne, użytkowe linie nowego Forda Ranger świadczą o tym, że jest to samochód nowoczesny, a jednocześnie funkcjonalny. Od stylowych aluminiowych obręczy kół po przyciągające wzrok chromowane akcesoria i przyciemniane szyby – Ford Ranger w każdym otoczeniu emanuje mocą i klasą.

Ale Ford Ranger to dużo, dużo więcej! Przestronna kabina zaprojektowana w sposób nowoczesny i pomysłowy, wygodne, obszerne fotele i bardzo wysoki komfort wnętrza pozwalają Ci podróżować i przybywać do celu absolutnie zrelaksowanym.


Dane techniczne:

Silnik: 2.5 Duratorq TDCi (143 KM) 4x4

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij