Honda FR-V (produkowany od 2005) (21 opinii)

Honda FR-V, nowy wielofunkcyjny kompakt klasy MPV, oferuje ergonomiczne wnętrze z dwoma rzędami trzech foteli z systemem opuszczania tylnych siedzeń. Umożliwia on wygodne podróżowanie sześciu osobom wraz z bagażami. Wielofunkcyjność nowej Hondy zapewniają przesuwne siedzenia środkowe w pierwszym i drugim rzędzie oraz mechanizm uzyskiwania płaskiej powierzchni bagażowej po złożeniu na płask siedzeń tylnych. Dwa rzędy siedzeń z niezależnymi trzema fotelami w każdym z nich umożliwiają tworzenie dowolnych aranżacji wnętrza oraz łatwą komunikację między osobami podróżującymi na fotelach przednich i tylnych.

Już inne modele Hondy, takie jak Jazz i Accord Tourer, dowiodły, że przekształcenie samochodu osobowego w pojazd typu cargo nie musi zabierać dużo czasu i wymagać specjalnego wysiłku. Fotele po prostu chowają się w podłodze, a przestrzeń ładunkowa jest zupełnie płaska. Samochód wyposażony został w dwustopniowe poduszki powietrzne, boczne poduszki powietrzne z przodu, boczne kurtyny, a przy wszystkich 6 fotelach trójpunktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły napięcia z przodu. Pasażerowie przedniego fotela środkowego oraz foteli zewnętrznych chronieni są wyjątkowo dużą poduszką powietrzną o szerokości 86 cm.

FR-V to także wyższy poziom bezpieczeństwa gwarantowany zwolennikom pojazdów MPV. Samochód wyposażony został w dwustopniowe poduszki powietrzne, boczne poduszki powietrzne z przodu, boczne kurtyny, a przy wszystkich 6 fotelach trójpunktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły napięcia z przodu. Pasażerowie przedniego fotela środkowego oraz foteli zewnętrznych chronieni są wyjątkowo dużą poduszką powietrzną o szerokości 860 mm.

Dane techniczne:

Silniki: 1.7 SOHC VTEC i 2.0 DOHC i-VTEC. 2.2 140 KM

niezawodność
3.9
komfort
4.3
ekonomia
3.6
wrażenia z jazdy
4.0
Średnia ocen
3.9

Inne modele marki Honda:

FR-V, Insight, Jazz,

Foto Moto

  Opinie (21)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.