Jaguar S-Type (produkowany od 1998)

Charakterystyczna stylistyka zaczyna się już od maskownicy chłodnicy i słynnej pochylonej pokrywy komory silnika. Płynne linie i gładki kształt mają cieszyć oko, ale również czysto i wydajnie ciąć powietrze.

Luksusowy samochód sportowy pełen przemyślanych technologii - to prawdziwy hołd dla tradycji Jaguarów o wysokich osiągach.

Wokół sztywnej klatki chroniącej pasażerów znajdują się przednie i tylne strefy zgniotu. Ultradźwiękowe czujniki monitorują pozycję wszystkich podróżnych, dostosowując zadziałanie poduszek do sytuacji w celu zapewnienia optymalnej ochrony.

Układ ABS wraz z funkcja rozdziału siły hamowania (EBD) rozkłada siłę hamowania na wszystkie cztery koła dla zapewnienia najlepszej możliwej kontroli nad samochodem i stabilności.

Uzasadniona technologia - pod pokrywą komory silnika, w zaawansowanych systemach bezpieczeństwa i w kabinie S-TYPE. System nawigacji satelitarnej sterowany za pośrednictwem ekranu dotykowego i telefon pokładowy z łącznością Bluetooth® umożliwiający prowadzenie rozmów bez potrzeby trzymania telefonu.

Wszystkie wersje S-TYPE posiadają układ inteligentny automatycznej regulacji prędkości zachowujący odpowiedni dystans od poprzedzającego pojazdu oraz elektroniczny hamulec parkingowy EPB, który włącza się automatycznie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i zwalnia w momencie wybrania biegu. A te wszystkie intuicyjne systemy są po to, aby kierowca mógł działać tak sprawnie jak samochód.

Dane techniczne:

Modele: S Type, S Type Executive, S Type R

Inne modele marki Jaguar:

S-Type, X-Type, XF,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij