Wiadomości

stat

Przewrócona ciężarówka z kurczakami sparaliżowała obwodnicę

Skutki kolizji z udziałem ciężarówki


W nocy z niedzieli na poniedziałek na obwodnicy w rejonie Matarni zobacz na mapie Gdańska przewróciła się ciężarówka. Pojazd kilka godzin blokował ruch na ekspresówce w kierunku Gdyni.Aktualizacja godz. 9:59. Obwodnica została odblokowana. Ruch odbywa się już wszystkimi pasami w kierunku Gdyni.Tuż przed godz. 2 w poniedziałek na Obwodnicy Trójmiasta - w rejonie Matarni, nitka do Gdyni - przewróciła się ciężarówka.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do awarii tylnej osi w pojeździe ciężarowym. Co ważne, nikomu nic się nie stało. Kierowcy został zatrzymany dowód rejestracyjny, ponadto kierujący dostał mandat za spowodowanie zagrożenia na drodze. Trwa usuwanie towaru z jezdni i z rozbitego pojazdu - mówi Karina Kamińska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Pojazd przewoził kurczaki do sklepów.Co ciekawe, działania straży zakończyły się o godz. 3 w nocy. W kompetencji ratowników nie leży jednak usuwanie towaru z rozbitego pojazdu. Opróżnianie ciężarówki oraz jej stawianie na koła obecnie odbywa się na koszt właściciela pojazdu. To z tego powodu usuwanie skutków przedłużyło się na godziny porannego szczytu, co zresztą nadal wywołuje paraliż.

Sytuacja na obwodnicy ok. godz. 9:20.
Sytuacja na obwodnicy ok. godz. 9:20.
Do dyspozycji kierowców jest tylko łącznica zjazdowa do ul. Słowackiego. Korek o poranku sięgał maksymalnie Kowal.


Opinie (223) 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jakie zwierzę widnieje w logo Alfa Romeo?