Seat Alhambra (produkowany od 2000)

SEAT Alhambra został zaprojektowany dla rodzin, które nie lubią przyjeżdżać na drugim miejscu.

Od MVP wymagasz przestronności. Od SEAT oczekujesz, że Alhambra podniesie standard MVP do poziomu, gdzie jeszcze go nie było. I tak się rzeczywiście dzieje: prawdziwie sportowe reakcje i prowadzenie, prawdziwe emocje za kierownicą, prawdziwa innowacja w dziedzinie przestrzeni, prawdziwe bezpieczeństwo... i wszystko dla prawdziwie sportowych rodzin.

Jeżeli wyobrażasz sobie \"minibusik\" kiedy myślisz o MVP, prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widziałeś Alhambry. Od opływowego nadwozia o perfekcyjnych proporcjach, po detale jak światło hamulcowe nad tylną szybą i typową dla SEAT uwagę przykładaną do ekstrawertycznej stylizacji. Alhambra jest kompaktowa, aerodynamiczna i jest wszystkim tym, czego byś oczekiwał.

Bez względu na to który silnik wybierzesz spośród trzech mocnych benzynowych i czterech silników diesla TDI (w technologii selektywnego wtrysku paliwa), otrzymasz rodzaj osiągów jakiego szukasz: optujesz za szybkością i sportowym duchem . wybierz 1,9 TDI* 110 kW/ 150 KM lub silnik benzynowy 2,8 V6 150 kW/ 204 KM, lub zdecyduj się na siłę i ekonomiczność silnika 2,0 TDI* 103 kW/ 140 KM (dostępny także z Diesel Particle Filter (DPF), chroniący środowisko naturalne poprzez redukcję emisji spalin bez wpływu na osiągi).

Inne modele marki Seat:

Altea, Arosa, Exeo,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij