stat
Impreza już się odbyła

Speed Up

Zapraszamy na Speed up - trening na profesjonalnym torze wyścigowym dla amatorów z pomiarem czasu. Udział w nim może wziąć każdy kierowca auta osobowego, który chce doszlifować swoje umiejętności, a jednocześnie w kontrolowanych warunkach poczuć adrenalinę podczas jazdy na torze.

Aby wziąć udział w Speed Up wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B i ważne ubezpieczenie OC. Samochód musi być wyposażony w opony z homologacją drogową. Podczas rejestracji poprosimy Cię o podanie danych technicznych Twojego samochodu (marka, pojemność i moc silnika). Dzięki temu będziemy mogli ustalić podgrupy aut wyjeżdżających na tor.

Dodatkową atrakcję w tym dniu będzie stanowić obecność Macieja Pawelca - kierowcy wyścigowego i instruktora techniki jazdy. Zanim wyjedziesz na tor, Maciej da Ci kilka cennych wskazówek, jak radzić sobie na profesjonalnym torze wyścigowym. W czasie całej imprezy będziesz mógł skorzystać z porad naszego eksperta.

Harmonogram:

9.00 - 10.00 - rejestracja uczestników
10.00 - 11.00 - odprawa i instruktaż Macieja Pawelca
11.00 - 17.00 - przejazdy po torze z pomiarem czasu
17.00 - zakończenie imprezy

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij