• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Znajdź swój pierwszy samochód w naszym serwisie z ogłoszeniami

mJ
24 lutego 2024, godz. 10:30 
Opinie (22)
W naszym serwisie ogłoszeniowym czeka na ciebie duży wybór aut do 10 tys. zł. W naszym serwisie ogłoszeniowym czeka na ciebie duży wybór aut do 10 tys. zł.

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania nowego samochodu dla siebie albo przygotowujesz się do wystawienia swojego aktualnego auta na sprzedaż - to koniecznie odwiedź nasz serwis z ogłoszeniami. Znajdziesz w nim sporo ciekawych, lokalnych ogłoszeń. To także świetne miejsce dla osób poszukujących swojego pierwszego samochodu w życiu.
Czy zaglądasz do ogłoszeń motoryzacyjnych na naszym portalu?

Aktualnie w naszym serwisie ogłoszeniowym czytelnicy wystawili na sprzedaż ponad 1,7 tys. samochodów. Jest zatem w czym wybierać.

1/4 wszystkich ogłoszeń sprzedaży aut stanowią samochody w przedziale cenowym do 10 tys. zł. A to dobra wiadomość dla młodych kierowców, którzy są na etapie poszukiwań swojego pierwszego samochodu w życiu.

Warto dodać, że serwis ogłoszeniowy to nie tylko sprzedaż aut używanych, to także jednoślady i quady, usługi związane z motoryzacją, a także części i akcesoria.

Jak napisać dobre ogłoszenie sprzedaży auta? Jak napisać dobre ogłoszenie sprzedaży auta?

Pierwszy samochódZazwyczaj pierwszy samochód w życiu nie jest tym... wymarzonym i najdroższym. Ma raczej służyć dalszej nauce, łapaniu doświadczenia na drodze, no i oczywiście przemieszczania się z punktu A do punktu B. W większości przypadków również budżet na pierwsze auto nie jest duży i zamyka się do 10 tys. zł. Dobrze się składa, bo w naszym serwisie aut z tego przedziału cenowego jest największy. Nieopierzeni kierowcy na pewno znajdą coś dla siebie.

Kupujesz swój pierwszy samochód? Mamy kilka rad Kupujesz swój pierwszy samochód? Mamy kilka rad


20-30 tys. zł - najpopularniejszy przedziałZ odnotowanych przez nas danych wynika jednak, że osoby odwiedzające portal najczęściej wyszukują używanych samochodów w przedziale cenowym od 20 do 30 tys. zł.Toyota najpopularniejszaOsoby zaglądające do serwisu z ogłoszeniami najczęściej szukają samochodów marki Toyota. Czy jest to niespodzianka? Raczej nie. Ta japońska marka zaskarbiła sobie sympatię polskich kierowców, głównie przez jej niezawodność. A samych Toyot po Trójmieście i okolicach jeździ bardzo dużo.

Aktualnie w naszej ofercie ogłoszeniowej znajdziecie kilkadziesiąt egzemplarzy marki Toyota, które szukają nowego właściciela.Poniżej prezentujemy cennik ogłoszeń motoryzacyjnych w naszym serwisie. Trzeba przyznać, że to ceny konkurencyjne.

CENNIK OGŁOSZEŃ MOTORYZACYJNYCHW serwisie ogłoszeniowych nie brakuje nowszych i droższych samochodów (powyżej 100 tys. zł), ale także aut klasycznych (do 1990 roku). W zakładce z ogłoszeniami znajdziecie także motocykle, skutery i quady, a także sporą listę oferowanych usług motoryzacyjnych.

O co pytać sprzedającego auto? O co pytać sprzedającego auto?
Sprzedaż samochodu to droga przez mękę Sprzedaż samochodu to droga przez mękę
mJ

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (22)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Pomorskie Targi Autokosmetyki 2024

10 - 25 zł
Kup bilet
targi

Gdańska Liga Rallycross Modeli RC

30 zł
zawody / wyścigi

Gdańska Liga Rallycross Modeli RC

30 zł
zawody / wyścigi

Sprawdź się

Sprawdź się

Jakie zwierzę widnieje w logo Alfa Romeo?

 

Najczęściej czytane